Cart

Hakkımızda

Muarrib Arapça Eğitim-Yayın-Medya, Arapçaseverler ve sevmese de öğrenenlere yepyeni bir hizmeti daha sunmanın mutluluğunu yaşıyor.

​Bizi daha iyi tanımak için http://muarrib.com 'u ziyaret edebilirsiniz.

Muarrib Dükkan'da Arapça eğitiminize dair almak isteyeceğiniz her kitap veya materyal artık güvenli alışveriş, hızlı teslimat, çoklu ödeme seçenekleri ve en önemlisi Muarrib farkıyla size ulaşacak. Peki Muarrib neden farklı?

ÜRÜN İNCELEMELERİ Muarrib editörleri tüm ürünleri artıları ve eksileriyle sizler için bağımsız olarak inceliyor. Bu sayede ürünü almadan önce o ürüne tüm yönleriyle vakıf olmanızı ve daha doğru bir karar vermenizi sağlamayı hedefliyor. 

MATERYAL DANIŞMANLIĞI Arapçada bir konuda en iyi ürünün hangisi olduğunu yada size hangisinin daha uygun olduğunu bilmek, aynı konuda kaleme alınmış birden fazla kitap arasında seçim yapmak veya almak istediğiniz ürün hakkında kafanıza takılanları sormak isteyebilirsiniz. İşte Muarrib'in telefonları tüm bu taleplerinize ürün danışmanlığı hizmeti ile cevap vermeyi hedefliyor. 

ÜRÜN DANIŞMANLIĞI HİZMET HATTI - 0 530 225 21 81
​ÜRÜN DANIŞMANLIĞI HİZMET SAATLERİ
​Telefonla Görüşmek İçin: Pazartesi-Cumartesi 10:00 ila 14:00 arası
​Whatsapp Üzerinden İletişim İçin: Pazartesi-Pazar 08:00 ila 18:00 arası

HEDİYE YAĞMURU Ve elbette özel zamanlarda özel ambalajlar, sürpriz hediye kitaplar ve Arapça yazılı ayraçlar Muarrib'ten!