Cart

İade ve Değişim Koşulları

İade ve Değişim Koşulları

1.Sitemizden satın aldığınız ürün ya da ürünleri teslim aldığınız tarih itibariyle 15 gün içinde, cayma hakkı kapsamında iade edebilirsiniz. 

2.İade gönderinizde ürünle birlikte orijinal ambalajı, varsa birlikte verilen metaryalleri ile fatura veya fişin tarafımıza gönderilmesi gerekmektedir.

3.Ürün kargosu tarafınıza hasarlı, hatalı, boş, ezik, yanlış, kırık, (ürün ya da fatura) eksik bir şekilde ulaştıysa kargo görevlisi ile birlikte imza altına aldığınız Hasar Tespit ya da Durum Tespit Tutanağı’nı da bize göndermeniz gerekmektedir.

4.Size yanlış ürün gönderilmesi halinde ek kargo ücreti talep etmeden ürününüz değiştirilir. Kitapların sayfalarının yırtık olması, CD, DVD, VCD ürünlerinin bozuk olması durumunda da aynı işlem uygulanır.

5.Üründe bir sorun olmadığı halde talep edilen iade veya değiştirme işlemleri, teslim tarihinden itibaren 15 gün içinde yapılır. Bu durumda iade ve değişim kargosunun bedeli alıcı tarafından karşılanacaktır.

6.Paketiniz kargo tarafından adresinize gelmesine rağmen her ne gerekçle ile olursa olsun alınmadığı takdirde veya adreste bulunulmaması gibi durumlar neticesinde tarafımıza geri teslim edilen siparişlerin kargo ücretleri alıcıya aittir. Adreste alıcı bulunulmadığında paket kargo şubesinde azami ölçüde bekletilmektedir. Ayrıca ''kapıda ödemeli'' olarak gönderilen paketlerin, alıcıdan kaynaklı iadesi ve iptali durumunda kargo ücreti müşteriye aittir.